Informace jsou všude kolem nás. Není těžké je najít. Mnohem obtížnější je data vyhodnotit, setřídit a zpracovat tak, aby je bylo možné dále využívat. Nabízíme vám znalosti a zkušenosti našich specialistů v oblasti vyhledávání, analýzy a dalšího využití informací. Ušetřete svůj drahocenný čas a využijte naše služby. Potřebné informace pro vás vyhledáme, shromáždíme, zpracujeme a zajistíme jejich dostupnost pro všechny oprávněné pracovníky. Současně jsou naši informační manažeři připraveni se s vámi podělit o technologické znalosti a zkušenosti s používáním konkrétních řešení pro správu a sdílení informací.

Sběr informací

Vyhledávání a sběr informací o určité problematice (rešerše) představují pohodlný a spolehlivý způsob, jak získat data k určitému tématu, aniž byste je sami museli složitě hledat. Pokud využijete naše služby, získáte ověřené relevantní informace z důvěryhodných zdrojů.

Analýza informací

Informace “sesbírané” z nejrůznějších informačních zdrojů nemají samy o sobě příliš velkou hodnotu. Nejprve je třeba je zpracovat a utřídit. A právě tuto službu vám nabízíme…

Monitoring médií

Média významně ovlivňují názor většiny obyvatel tohoto světa. I když okřídlená věta: “Není nic staršího, než včerejší zprávy,” bezesporu platí, informace, které se objeví v médiích, mají pro mnoho lidí punc absolutní pravdy. Mít přehled o tom co, kde a kolik se o vás píše či mluví, se proto hodí. Služba monitoring médií je vám plně k dispozici…

Sledování aktivit konkurence (Competitive Intelligence)

Vědět, co právě dělá a chystá konkurence, je téměř stejně důležité, jako informace o vašem vlastním mediálním obrazu. Jsme připraveni vám poskytnout komplexní přehled o marketingových aktivitách konkurence, odhalit rozdíly v produktech nebo službách vašich konkurentů a zajistit informace o významných změnách na trhu.

Sdílení a správa informací

Získané a roztříděné informace je důležité zpřístupnit všem oprávněným osobám a také zajistit jejich průběžnou aktualizaci a doplňování. Naši informační analytici a manažeři jsou připraveni se s vámi podělit o své znalosti technologií a řešení, které pro sdílení a správu informací využívají.